top of page

Reklamní nosiče pro stage a areál festivalu

Mesh banner

Je nejideálnějším reklamním nosičem pro koncertní scény díky své profukovosti, průzvučnosti a nižší gramáži oproti klasickému banneru.

Orientační tabule

Jako médium pro tisk orientačního systému volí klienti nejčastěji klasický banner nebo tisk samolepky na odolný panel bond.

Banner

Tento všestranný reklamní nosič naši klienti nejčastěji používají na marketingové účely.

Textilní Banner

Jedná se o textilní bannery, interiérové dekorace, výplně výstavních systémů,reprodukce obrazů, koncertní scény,jevištní scény nebo závěsy.

Jako materiály používáme – Sonic (230 g/m2), Memory (140 g/m2), vlajkovinu (130 g/m2) nebo Nickos (130 g/m2).

Polyesterové textilie mají nízkou gramáž, takže je lze lehce instalovat a dále s nimi manipulovat. Jsou velmi příjemnéna pohled i na omak. Dokáží zútulnit i jinak chladné interiéry a výstavní expozice. V rámci sublimačního procesu vstupuje barva dovnitř materiálu, takže jsou tisky odolné proti otěru a vodě. Lze je chemicky čistit.

Jedná se o ekologicky nezávadný produkt Materiál v sobě neobsahuje PVC a sublimační inkousty jsou bez obsahu ředidla. Tisky jsou bez jakéhokoliv zápachu.

podium.jpg

Roll-up

Roll-upy jsou ekonomické prezentační systémy fungující na principu rolování tiskového média do kazety (základny), ve které je grafika po celou dobu skladování a přepravy chráněna proti poškození a znečištění. Roll-up je tak skladný, lehký a manipulace s ním je velice snadná. Přesto dokáže fungovat jako atraktivní display systém v rámci veletrhů, výstav, prezentačních akcí nebo interiéru prodejen.

Dodáváme kvalitní roll-up stojany z eloxovaného hliníku. Stojan má stříbrnou barvu a jeho obvyklý rozměr je 85 × 200 cm. Tiskové médium se vlepuje na zaváděcí pás v kazetě a na horní hraně se svírá do hliníkového profilu. Instalaci Vám však rádi provedeme u nás ve výrobě.

Ideální "výplní" do roll-up systému je polyesterová textilie Dim-out. Jedná se o velice atraktivní materiál se saténovým povrchem a perfektním krytím zamezujícím prosvítání. Technologie sublimace zajišťuje brilantní tiskový výstup bez nepříjemných zápachů.

Spojením kvalitního stojanu, vhodného materiálu a tiskové technologie tak nabízíme skutečně prémiový prezentační systém, který jistě zcela zásadním způsobem dopomůže k Vaší úspěšné prezentaci.

roll 2.jpg
bottom of page